gsgm personel alımı

50.000,00 TL – Türkiye Okçuluk Federasyonu

GSGM Desteği. 2.400.000,00 TL … Personel Giderleri. 150.000,00 TL … Malzeme Alım Giderleri. 800.000,00 TL.

Click“>

 

GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ …

Lise mezunu personel, önlisans-lisans ve lisansüstü mezunu personele göre, yaygın … Ülkemizde, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne (GSGM) bağlı 58 spor … yer alacak hususlar, sponsora verilebilecek haklar ve sponsorluk alımında.

Click“>

 

Personel Talimatı – Türkiye Karate Federasyonu

veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat. karıĢtırma … GSGM ve diğer kamu kurum personeli Federasyonda geçici olarak çalıĢtırılabilir. Bu personeller için …

Click“>

 

T.C. MERSİN VALİLİĞİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ – Wikia

işçi, sözleşmeli personel 13, 11 geçici görevli olmak üzere toplam 130 ….. Ödenekler 1.647.00,00 YTL GSGM Spor Toto Teşkilat. Başkanlığınca , … alımı ve amatör spor kulüplerine yardım olarak.

Click“>

 

2010-2014 Stratejik Planı – Kastamonu İl Özel İdaresi

GSGM. : Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü. GSM. : Gayri Sıhhi Müessese. K. AST … Teknik, Sağlık ve Yardımcı Hizmetler Personel Durumu. 16. 7 …. Gereksiz hizmetlerin tasfiyesi, hizmet satın alımı,.

Click“>

 

Anti-Doping Yasası

Tercüme: GSGM Dış İlişkiler Dairesi. Mart- … 21.2 Sporcu Destek Personelinin görevleri ve sorumlulukları …… önce, anti-doping kural ihlalleri için geçici askıya alım cezası uygulamasına izin vererek.

Click“>

 

8) gençlik ve spor genel müdürlüğü – Performans Esaslı Bütçeleme

EK-6: GSGM 2005 -2006 Yılları Ödenek Mukayesesi. ….. personel sisteminin geliştirilmesi ile ilgili tekliflerde bulunmak, kadro alımı ve uygulanması ile ilgili kurum ve kuruluşlar ile gerekli koordinasyon …

Click“>

 

İndir – Türkiye Basketbol Federasyonu

1 Ağu 2013 … bireysel hizmet sözleşmesi ile çalışan personele yapılan …. kapsamında yapılacak hediye alımında ne amaçla ve kime …. Müsabakalarda görev almadığı günler için GSGM Resmi …

Click“>

 

Incoming search terms:

  • gsgm personel
  • gsgm antrenör alımı başvurusu
  • gsgm okculuk alim ilanlari
  • federasyon sözleşmeli personel alimi
  • gsgm alımları 2014
  • gsgm eleman alımı
  • gsgm hizmet alımı 2014
  • gsgm is ilanlari 2014
28 October, 2013 | Kategori Ek İş İlanları Yazar: Bu yazı 10 months  önce tarafından yazılmıştır.
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, ek-is.gen.tr değil siz sorumlu tutulursunuz.